József Attila Általános Iskola

Budapest, XX. kerület, Pesterzsébet

1201 Budapest, Attila utca 25-27

  (1) - 283 - 0760

http://www.jozsef20.sulinet.hu

  jozsef20@t-online.hu
 Navigáció

Kezdőlap
Alapítványunk
Biztonságos Iskola
Büszkeségeink
Diákönkormányzat
Dokumentumok
Elérhetőségeink
Ének-zene tagozat
Hagyományaink
Iskolánkról
Múzeumpedagógia
Nemzetiségi oktatás
Tantestület
Sportéletünk
Tanulóink
Természetjárás

 Iskolánk támogatói:


(BOSzSZ)

József Attila
Alapítvány

 

 Tanulóink (2006/2007-es tanév)

 

1. a osztály
Osztályfőnökök: Lipcseiné Póta Zsuzsanna, Major Judit
 

1.       

Bathó Zsófia Eszter

2.       

Cseh Rebeka Lili

3.       

Csörgő Lilla

4.       

Forga William László

5.       

Gaál Annamária Judit

6.       

Hegedűs Botond Andor

7.       

Kelemen Róbert Zoltán

8.       

Kiss Balázs

9.       

Kiss Bernadett

10.   

Lőcze István

11.   

Ludaics Levente

12.   

Major Ádám Tamás

13.   

Matyóka Anna

14.   

Mező Viktória Anna

15.   

Nagy Krisztina Bernadett

16.   

Papp Sándor Barnabás

17.   

Parászka Emese Katalin

18.   

Repka Zsolt

19.   

Szabó Bendegúz

20.   

Szegedi Zsombor László

21.   

Sztakó Kristóf  István

22.   

Vida Emese

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1.
b  osztály
Osztályfőnökök: Palotainé Simon Ilona, Majanovicné Rák Judit
  

1.       

Csekk Fanni

2.       

Donka Patrícia Dzsenifer

3.       

Duna Mátyás

4.       

Fellner Attila Csongor

5.       

Füle Vajk Mihály

6.       

Kádas Dorottya

7.       

Kaiser Noémi Nikolett

8.       

Keserű Balázs

9.       

Komlódi Eszter

10.   

Markotán Bíbor

11.   

Molnár András Zsolt

12.   

Petrei Vivien Kitti

13.   

Pintér Eszter

14.   

Romhányi Dominika Margit

15.   

Székely Szilvia

16.   

Tóth Krisztián

17.   

Tóth Szilárd

18.   

Vajda Sebestyén

19.   

Venczli Alex

20.   

Zsisku Eszter (magántanuló)

21.   

Zsisku Lajos (magántanuló)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. osztály
osztályfőnökök: Szőcs Józsefné
  

sorszám:

név:

  1.  

Angyal Máté

  1.  

Becsei Bence Benedek

  1.  

Drobilits Alexandra

  1.  

Gerstenmajer Tamás

  1.  

Ignácz Márk Olivér

  1.  

Kállai Péter

  1.  

Katona Bence

  1.  

Katona Péter

  1.  

Kecskés Róbert

  1.  

Magyar Edina

  1.  

Mercz Krisztina

  1.  

Müller Bernadett Beatrícse

  1.  

Orbán Bianka

  1.  

Schreiber Péter

  1.  

Szabó Szilvia

  1.  

Szmolek Máté Ferenc

  1.  

Szórádi Balázs Roland

  1.  

Takács Krisztián

  1.  

Terebesi Norbert Attila

  1.  

Tornyai Attila

  1.  

Tóth Levente Sándor

  1.  

Uitz Dániel

  1.  

Vadász Bence

  1.  

Varjaskéri István

 

 

 

2. osztály
Osztályfőnökök: Kisné Gopcsa Ágnes, Gyulai Tünde
  

sorszám:

név:

  1.  

Adorján Fanni Fatime

  1.  

Baligács Nóra (magántanuló)

  1.  

Géczy Dániel István

  1.  

Gógán Norbert

  1.  

Jablonszky Kata Réka

  1.  

Kincses Amanda

  1.  

Leposa Tünde

  1.  

Lukács Norbert

  1.  

Németh Levente

  1.  

Marozs Kinga

  1.  

Molnár Dorina

  1.  

Pál Roland

  1.  

Papp Noémi

  1.  

Paska Angelika Márta

  1.  

Péntek Sára

  1.  

Rezneki Kamilla

  1.  

Stégner Norbert

  1.  

Stelzl Mercédesz Judit

  1.  

Szücs Alexandra Irisz

  1.  

Tornyossy Nikolett

  1.  

Turi Fanni Virág

  1.  

Vajda Ágoston

  1.  

Zseli Zsanett Kata

 

 

3. a osztály
Osztályfőnökök: Kovács Gyöngyi, Aratóné Dunai Mária 

sorszám:

név:

  1.  

Bakró Árpád Attila

  1.  

Benedek Krisztián

  1.  

Burghardt Zsófia

  1.  

Debre Róbert

  1.  

Fajger Ádám

  1.  

Harsányi Balázs

  1.  

Hidegföldi Morócz Zsolt

  1.  

Horváth Szabolcs

  1.  

Istvánffy  Bence

  1.  

Janicsák Ádám

  1.  

Keresztes Gábor

  1.  

Kiss Szabolcs András

  1.  

Koroknai István Csaba

  1.  

Major Gyöngyi Edina

  1.  

Márkus Dániel

  1.  

Molnár Petra

  1.  

Nagy Gergely

  1.  

Parászka Levente Miklós

  1.  

Patyi Réka

  1.  

Rippel Kristóf

  1.  

Rohn Viktor

  1.  

Schreiber Róbert

  1.  

Süki Gábor József

  1.  

Sütő Dávid

  1.  

Ténai József

  1.  

Tóth Artúr

  1.  

Urbán Márk

 

 

 

3. b osztály
Osztályfőnökök: Liptákné Sári Éva, Kosákné Antoni Mariann 

sorszám:

név:

  1.  

Andrási Szilárd

  1.  

Bacsó Mária Gabriella

  1.  

Botya Bernadett

  1.  

Gál Erik

  1.  

Hahner István Richárd

  1.  

Hargitai Dóra

  1.  

Höss Dániel Imre

  1.  

Jankó Dorina

  1.  

Jámbor Mercédesz

  1.  

Kalocsa László Márk

  1.  

Nagy Szabolcs

  1.  

Novotny Gergely Manó

  1.  

Oláh Edina

  1.  

Pál Szilárd Jakab

  1.  

Rónai Tímea Katalin

  1.  

Sári Kitti

  1.  

Sándor Lejla Bernadett

  1.  

Szarvas Nikoletta

  1.  

Tóth Enikő Dalma

  1.  

Treczkó Karina Barbara

  1.  

Vadász Levente

  1.  

Vajda Szintia

  1.  

Vida Hajnalka

  1.  

Vida Dominika Brigitta

  1.  

Zink Bence Martin

 

 

4.a osztály
Osztályfőnökök: Amsztman Ágota, Óváriné Ferenci Judit 

sorszám:

név:

  1.  

Apáthy Dóra 

  1.  

Bákonyi Richárd 

  1.  

Boda Imola Mária 

  1.  

Blau Bettina 

  1.  

Buben Barbara 

  1.  

Csiza Bálint 

  1.  

Dul Viktória Ilona 

  1.  

Erdélyi Norbert 

  1.  

Fazekas Renáta 

  1.  

Galló Szebasztián 

  1.  

Giczi Dániel 

  1.  

Hegedűs Benedek 

  1.  

Horváth Zsuzsa 

  1.  

Keresztes Barbara 

  1.  

Lipi Alexandra Marianna 

  1.  

Nyisztor Réka 

  1.  

Sebestyén Bence Attila 

  1.  

Szabó Magdolna 

  1.  

Szalay Norbert 

  1.  

Tuznik Natália 

  1.  

Traubert Zoltán 

  1.  

Varga Levente 

  1.  

Veres Zsófia Krisztina 

 

 

4. b osztály
Osztályfőnökök: Nádorné Gábor Anikó, Kis Katalin
 

sorszám:

név:

  1.  

Bánó Boglárka 

  1.  

Bojtár Levente 

  1.  

Csoma Kitti 

  1.  

Fodor Fanni Zsófia 

  1.  

Gróf Viktória (magántanuló) 

  1.  

Hajnal Réka 

  1.  

Hodvogner Szilvia 

  1.  

Horváth Krisztián Márk 

  1.  

Kocsis Renáta Anikó 

  1.  

Litkei Norbert 

  1.  

Kutsa Nikolett Ildikó 

  1.  

Maklári-Klekner Csaba Bendegúz 

  1.  

Máté Dávid 

  1.  

Melis Krisztián 

  1.  

Mezei Zsófia 

  1.  

Nagy Bernadett 

  1.  

Orbán Előd Péter 

  1.  

Porkoláb Eszter Mária 

  1.  

Szabó Bence Krisztián 

  1.  

Tóth Krisztián 

  1.  

Vadász  Laura Georgina 

  1.  

Veér Annamária 

  1.  

Venczli Zóra Viktória 

 

 

4. c osztály
Osztályfőnökök: Gogolákné Kurta Terézia, Vágóné Kovács Márta 

sorszám:

név:

  1.  

Árvai László 

  1.  

Bálint Boglárka Etelka 

  1.  

Berinszki Vivien 

  1.  

Both Vivien 

  1.  

Bürger Dorottya 

  1.  

Eszenyi Zoltán 

  1.  

Grcic Laura 

  1.  

Hernádi Péter 

  1.  

Horváth Tivadar István 

  1.  

Kiss János 

  1.  

Kovács Réka Tímea 

  1.  

Nagy Krisztián Patrik 

  1.  

Nagy Nikoletta 

  1.  

Penczi Máté 

  1.  

Rocskár István 

  1.  

Rocskár Zoltán 

  1.  

Szabó Dóra 

  1.  

Szakács Edmond Csaba 

  1.  

Szántay Viktória 

  1.  

Szepesi Zoltán Szilárd 

  1.  

Szűcs Zsanett 

  1.  

Takács Ádám Zoltán 

  1.  

Togyer Brigitta 

  1.  

Vizsolyi János Ádám 

 

 

5. a osztály
Osztályfőnök: Badicsné Kurucz Olívia 

sorszám:

név:

  1.  

Baligács Enikő (magántanuló) 

  1.  

Butiurca Katalin 

  1.  

Csuhai Péter 

  1.  

Danika Márk 

  1.  

Debre Gábor Richárd 

  1.  

Dzielszky Benjamin 

  1.  

Fejes András István 

  1.  

Fodor Anna 

  1.  

Fodor Vince 

  1.  

Gyarmathy Ádám Márk 

  1.  

Horváth Dávid 

  1.  

Kis Ádám István 

  1.  

Komjáti Zoltán 

  1.  

Marozs Réka 

  1.  

Papp Dorottya 

  1.  

Patyi Dorottya 

  1.  

Petrás Norbert Tibor 

  1.  

Póth Vivien 

  1.  

Rezneki Frigyes Ferdinánd 

  1.  

Ruttkay Csaba 

  1.  

Ruzsa István 

  1.  

Schmidt Ágnes Kata 

  1.  

Togyer Dávid 

  1.  

Töreky Márk Attila 

 

 

5. b osztály
Osztályfőnök: Kovács Viktória

sorszám:

név:

  1.  

Csató Nándor István 

  1.  

Darvas Lilla Klára 

  1.  

Farkas Sándor Attila 

  1.  

Hunyadi Dorottya Rita 

  1.  

Huszár Nikolett Mónika 

  1.  

Kalocsai Lilla Mária 

  1.  

Katona Bianka Nikolett 

  1.  

Kecskés Richárd 

  1.  

Kiss Norbert 

  1.  

Lakatos Klaudia 

  1.  

Lőwy Andrea 

  1.  

Nagy Zsanett 

  1.  

Nagy Zsolt 

  1.  

Németh Nelli 

  1.  

Oláh Benjamin 

  1.  

Péntek Márton 

  1.  

Péter Tamás 

  1.  

Porkoláb Flóra Anna 

  1.  

Rácz Katalin 

  1.  

Sebők Álmos 

  1.  

Tóth Gábor Csaba 

  1.  

Vass Dániel 

  1.  

Zaj Enikő 

 

 

6. a osztály
Osztályfőnök: Asquiné Papp Klára 

sorszám:

név:

  1.  

Antal Éva

  1.  

Dabóczy Zsófia Eszter

  1.  

Dudás Fanni

  1.  

Csorvássy Péter

  1.  

Gyureskó Szabolcs

  1.  

Kassai Ádám

  1.  

Keserű Tamás

  1.  

Kiss Beatrix

  1.  

Kiss Bernadett

  1.  

Lippai Hajnalka

  1.  

Mercz Krisztián

  1.  

Meszner Vanessza

  1.  

Pajkos Norbert

  1.  

Papp József

  1.  

Purosz Teodor

  1.  

Révész Nándor

  1.  

Rohály Kinga Melinda

  1.  

Szabó Hajnalka

  1.  

Szarvas Melinda

  1.  

Szüsz Péter

  1.  

Tóth Gabriella

  1.  

Vámosi Ágoston

  1.  

Végh Patrik

  1.  

Zöld Inez Virág

  1.  

Simon Ákos

 

 

6. c osztály
Osztályfőnök: Pongráczné Krizmanits Mária 

sorszám:

név:

  1.  

Berze Nagy Ákos

  1.  

Cismas Andrea (magántanuló)

  1.  

Dranyicár István

  1.  

Ernszt Olivér Zoltán

  1.  

Fidrus Ambrus János

  1.  

Gaál Dániel Miklós

  1.  

Halász Szandra

  1.  

Horváth Bettina Renáta

  1.  

Jőrös Bence Tamás

  1.  

Kocsándi Miklós

  1.  

Kovács Dorottya Alinka

  1.  

Kovács Eszter

  1.  

Kovács Sándor

  1.  

Kovács Tamás

  1.  

Lipi Dávid

  1.  

Nagy Patrik

  1.  

Németh László Péter

  1.  

Nyisztor Fanni

  1.  

Radics Brigitta Regina

  1.  

Rónai Bence Szabolcs

  1.  

Sebők Máté Zoltán

  1.  

Sütő Gergő

  1.  

Tamási Dániel

  1.  

Ürmös Norbert

 

 

 

7. a osztály
Osztályfőnök: Kovács Margit 

sorszám:

név:

  1.  

Bódogh Attila

  1.  

Böhm Ádám

  1.  

Bús Gergely

  1.  

Chaben Zoltán

  1.  

Czomba Dávid

  1.  

Ignácz Dávid Szilveszter

  1.  

Ilyés Viktor

  1.  

Kájer Dávid

  1.  

Kóczián Viktória

  1.  

Lugosvölgyi Albert

  1.  

Misurák Sebastian

  1.  

Novothy Péter Krisztián

  1.  

Pálházi Dániel

  1.  

Sági Viktória Enikő

  1.  

Scherer Dóra

  1.  

Szurkos Ádám

  1.  

Thomann Tímea

  1.  

Tóth Brúnó András

  1.  

Tóth Viktor

  1.  

Törőcsik Tamás

 

 

 

7. b osztály
Osztályfőnök: Rigó Lászlóné 

sorszám:

név:

  1.  

Ádovics Norbert Mihály 

  1.  

Árvai Ildikó 

  1.  

Bogács András 

  1.  

Dévényi Dorothy 

  1.  

Dobos Gergő 

  1.  

Homoki Nikolett 

  1.  

Horváth András Kristóf 

  1.  

Lőcze Henrietta 

  1.  

Marton Katalin 

  1.  

Rahner Ádám 

  1.  

Rácz Tamás 

  1.  

Sándor Mátyás 

  1.  

Skribek Tünde 

  1.  

Székely Noémi 

  1.  

Szentesi Ádám 

  1.  

Teffner Barbara 

  1.  

Vertetics Bálint 

 

 

 

8. a osztály
Osztályfőnök: Hám István

sorszám:

név:

  1.  

Debreczeni Attila 

  1.  

Dergez Andrea  Alexandra 

  1.  

Dékány Szilvia 

  1.  

Dudinszky Nikolett 

  1.  

Földesi Tímea 

  1.  

Juhász István 

  1.  

Kalkan Emine Vivien 

  1.  

Komjáti Dávid 

  1.  

Kotul Roxána  

  1.  

Kovács Olivér 

  1.  

Matuska Dávid József 

  1.  

Millián Tamás 

  1.  

Nagy Krisztián 

  1.  

Nagy Mátyás 

  1.  

Németh Nikolett 

  1.  

Papp Ferenc Zoltán 

  1.  

Pilisy Zsófia 

  1.  

Rácz Vivien Nikolett 

  1.  

Török Melinda 

  1.  

Varjaskéri Ildikó Gabriella 

 

 

 

8. b osztály
Osztályfőnök: Vámosi Jánosné 

sorszám:

név:

1.

Bacsó Eszter 

2.

Balogh Rita 

3.

Gyureskó Krisztina 

4.

Kis Levente Gábor 

5.

Koós Olivér 

6.

Kovács Dóra Zsófia 

7.

Kropf Minea 

8.

Ladányi Szabolcs Sándor 

9.

Ladics Gábor 

10.

Lendvai Péter Tamás 

11.

Marton Gábor 

12.

Pálfi Csaba 

13.

Szatmári Andrea 

14.

Székely Róbert 

15.

Szép Adrienn Anna 

16.

Tasi Roland László 

17.

Telek Zsuzsanna Anikó 

18.

Tóth Henrietta 

19.

Tóth Terézia Tünde 

20.

Zádori Szabolcs Mihály 

 

 

 

8. c osztály
Osztályfőnök: Gicziné Ruszinkó Tünde

sorszám:

név:

  1.  

Baranyi Bernadett 

  1.  

Batykó Máté János 

  1.  

Beliczai Dániel 

  1.  

Bunya Dániel 

  1.  

Debreczeni Dávid 

  1.  

Dranyicár Ildikó Anna 

  1.  

Egerszegi Eszter 

  1.  

Harsányi Ádám 

  1.  

Horváth Hajnalka 

  1.  

Kecsmár Alexandra Dóra 

  1.  

Kovács Tamás Balázs 

  1.  

Kovásznai Bernadett 

  1.  

Molnár Lilla Irén 

  1.  

Nagy Klaudia 

  1.  

Nagy Péter 

  1.  

Oláh István 

  1.  

Petrás Gábor 

  1.  

Szabó Gergő István 

  1.  

Vágó Bence Ferenc 

  1.  

Vedres Dóra 

  1.  

Zelenai Edina